Poslovnice

Vacom Bjelovar
Ulica Jurja Haulika 20
43000 Bjelovar

E-pošta: bjelovar@vacom.hr
Telefon: 043/220-119

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Bjelovar na Google-u

bjelovar-00

Vacom Čakovec
34. Inženjerijske bojne 2
Stop Shop Retail Park Čakovec
40000 Čakovec

E-pošta: cakovec@vacom.hr
Telefon: 040/333-043

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Čakovec na Google-u

cakovec-front

Vacom Daruvar
Ulica Augusta Šenoe 2b
Stop Shop Retail Park Daruvar
43500 Daruvar

E-pošta: daruvar@vacom.hr
Telefon: 043/332-005

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 08:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Daruvar na Google-u

IMG_E9823

Vacom Dubrovnik
Kralja Tomislava 7a
20000 Dubrovnik

E-pošta: dubrovnik@vacom.hr
Telefon: 020/437-001

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00 – 14:00
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Dubrovnik na Google-u

Vacom Računala Dubrovnik

Vacom Đakovo
Ulica bana Josipa Jelačića 15
31400 Đakovo

E-pošta: djakovo@vacom.hr
Telefon: 031/385-156

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Đakovo na Google-u

djakovo-00

Vacom Đurđevac
Ulica Đure Basaričeka 10
48350 Đurđevac

E-pošta: djurdjevac@vacom.hr
Telefon: 048/621-244

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Đurđevac na Google-u

djurdjevac-00

Vacom Garešnica
Vladimira Nazora 2
43280 Garešnica

E-pošta: garesnica@vacom.hr
Telefon: 043/445-446

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:30h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Garešnica na Google-u

20220425_122152-1

Vacom Gospić
Trg Stjepana Radića 18
53000 Gospić

E-pošta: gospic@vacom.hr
Telefon: 053/752-100

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 20:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Gospić na Google-u

gospic00

Vacom Ivanić Grad
Savska ulica 34
10310 Ivanić Grad

E-pošta: ivanic-grad@vacom.hr
Telefon: 01/2888-653

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Ivanić grad na Google-u

ivanic-00

Vacom Karlovac
Trg bana Petra Zrinskog 6
47000 Karlovac

E-pošta: karlovac@vacom.hr
Telefon: 047/415-000

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Karlovac na Google-u

karlovac-01

Vacom Koprivnica
Florijanski trg 1
48000 Koprivnica

E-pošta: koprivnica@vacom.hr
Telefon: 048/222-022

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Koprivnica na Googlu

koprivnica-00

Vacom Križevci
Trg Josipa Jurja Strossmayera 21
48260 Križevci

E-pošta: krizevci@vacom.hr
Telefon: 048/681-252

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Križevci na Google-u

krizevci-00

Vacom Kutina
Kolodvorska ulica 28
44320 Kutina

E-pošta: kutina@vacom.hr
Telefon: 044/680-839

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Kutina na Google-u

kutina-00

Vacom Labin
Štrmac 303
Stop Shop Retail Park Labin
52220 Labin

E-pošta: labin@vacom.hr
Telefon: 052/855-200

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Labin00_p

Vacom Ludbreg
Ulica Rudolfa Fizira 3
42230 Ludbreg

E-pošta: ludbreg@vacom.hr
Telefon: 042/716-202

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00h – 21:00h
Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

ludbreg-00

Vacom Našice
Ulica braće Radića 4
31500 Našice

E-pošta: nasice@vacom.hr
Telefon: 031/358-963

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Našice na Google-u

nasice-00

Vacom Novska
Trg Dr. Franje Tuđmana 10
44330 Novska

E-pošta: novska@vacom.hr
Telefon: 044/601-078

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Novska na Google-u

novska-00

Vacom Ogulin
Ulica Bernardina Frankopana 4
47300 Ogulin

E-pošta: ogulin@vacom.hr
Telefon: 047/522-500

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Ogulin na Google-u

ogulin-00

Vacom Osijek
Ulica Hrvatska Republike 47
31000 Osijek

E-pošta: osijek@vacom.hr
Telefon: 031/303-941

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Osijek na Google-u

osijek-00

Vacom Pakrac
Ulica Gojka Šuška 4
34550 Pakrac

E-pošta: pakrac@vacom.hr
Telefon: 034/412-430

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Knjižara Pakrac na Google-u

pakrac-00

Vacom Pazin
Istarskih narodnjaka 17
Stop Shop Retail Park Pazin
52000 Pazin

E-pošta: pazin@vacom.hr
Telefon: 052/885-885

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

IMG_3980

Vacom Požega
Ulica Matice hrvatske 2
34000 Požega

E-pošta: pozega@vacom.hr
Telefon: 034/275-922

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Požega na Google-u

pozega-00

Vacom Pula
Fontička ulica 5
52100 Pula

E-pošta: pula@vacom.hr
Telefon: 052/212-211

Radno vrijeme: 
Pon-Pet: 09:00h – 17:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Pula na Google-u

Vacom Računala Pula

Vacom Sisak
Rimska 8
44000 Sisak

E-pošta: sisak@vacom.hr
Telefon: 044/540-388

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Sisak na Google-u

20220425_145437

Vacom Virovitica
Trg bana Josipa Jelačića 1
33000 Virovitica

E-pošta: virovitica@vacom.hr
Telefon: 033/726-620

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Virovitica na Google-u

virovitica-00

Vacom Vukovar
Zagrebačka 1a
Stop Shop Retail Park
32000 Vukovar

E-pošta: vukovar@vacom.hr
Telefon: 032/443-635

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Računala Vukovar na Google-u

Vukovar cover
Spremi i podijeli košaricu
Vaša košarica će biti spremljena i dobit ćete poveznicu. Poveznicu možete koristiti za preuzimanje košarice ili je možete podijeliti s kim želite.
Natrag Spremi i podijeli košaricu
Vaša košarica će biti spremljena, zajedno sa nazivima i slikama proizvoda te ukupnim količinama. Zatim je pošaljite sebi ili prijatelju, s poveznicom za preuzimanje u bilo kojem trenutku.
E-mail s košaricom je uspješno poslan.