Kontakt

Vacom Webshop


E-pošta:
internet-trgovina@vacom.hr
Telefon (za webshop upite): 043/332-006

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 16:00h
Sub: 08:00h – 12:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Novska

Trg Dr. Franje Tuđmana 10, 44330 Novska
E-pošta: novska@vacom.hr
Telefon: 044/601-078

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Sisak

Rimska 8, 44000 Sisak
E-pošta: sisak@vacom.hr
Telefon: 044/540-388

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Osijek

Ulica Hrvatske Republike 47, 31000 Osijek
E-pošta: osijek@vacom.hr
Telefon: 031/303-941

Radno vrijeme od 19. do 23.02.:
Pon-Pet: 09:00h – 17:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Đurđevac

Ul. Đure Basaričeka 10, 48350 Đurđevac
E-pošta: djurdjevac@vacom.hr
Telefon: 048/621-244

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Koprivnica

Florijanski trg 1, 48000 Koprivnica
E-pošta: koprivnica@vacom.hr
Telefon: 048/222-022

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Ludbreg

Ulica Rudolfa Fizira 3, 42230 Ludbreg
E-pošta: ludbreg@vacom.hr
Telefon: 042/716-202

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00h – 21:00h
Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Daruvar

Ul. Augusta Šenoe 2b,
Stop Shop Retail Park, 43500 Daruvar
E-pošta: daruvar@vacom.hr
Telefon: 043/332-005

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 08:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Bjelovar

Ulica Jurja Haulika 20, 43000 Bjelovar
E-pošta: bjelovar@vacom.hr
Telefon: 043/220-119

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Križevci

Trg J. J. Strossmayera 21, 48260 Križevci
E-pošta: krizevci@vacom.hr
Telefon: 048/681-252

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Vukovar

Ulica J. J. Strossmayera 19, 32000 Vukovar
E-pošta: vukovar@vacom.hr
Telefon: 032/443-635

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Čakovec

34. Inženjerijske bojne 2, 40000 Čakovec
Stop Shop Retail Park Čakovec
E-pošta: cakovec@vacom.hr
Telefon: 040/333-043
Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom: zatvoreno
Praznicima: zatvoreno

Vacom Ogulin

Ulica B. Frankopana 4, 47300 Ogulin
E-pošta: ogulin@vacom.hr
Telefon: 047/522-500

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Labin

Štrmac 303, 52220 Labin
Stop Shop Retail Park Labin
E-pošta: labin@vacom.hr
Telefon: 052/855-200

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Garešnica

Vladimira Nazora 2, 43280 Garešnica
E-pošta: garesnica@vacom.hr
Telefon: 043/445-446

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:30h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Ivanić Grad

Savska ulica 34, 10310 Ivanić Grad
E-pošta: ivanic-grad@vacom.hr
Telefon: 01/2888-653

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Našice

Ulica braće Radić 4, 31500 Našice
E-pošta: nasice@vacom.hr
Telefon: 031/358-963

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Pakrac

Ulica Gojka Šuška 4, 34550 Pakrac
E-pošta: pakrac@vacom.hr
Telefon: 034/412-430

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:30h – 15:30h
Sub: 08:00h – 12:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Dubrovnik

Kralja Tomislava 7a, 20000 Dubrovnik
E-pošta: dubrovnik@vacom.hr
Telefon: 020/437-001

Radno vrijeme od 05. do 23.02.:
Pon-Pet: 10:00h – 18:00h
Sub: 08:00 – 14:00
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Pula

Fontička ulica 5, 52100 Pula
E-pošta: pula@vacom.hr
Telefon: 052/212-211

Radno vrijeme: 
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Pazin

Istarskih narodnjaka 17, 52000 Pazin
Stop Shop Retail Park Pazin
E-pošta: pazin@vacom.hr
Telefon: 052/885-885

Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09:00h – 21:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Kutina

Kolodvorska 28, 44320 Kutina
E-pošta: kutina@vacom.hr
Telefon: 044/680-839

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Virovitica

Trg bana Josipa Jelačića 1, 33000 Virovitica
E-pošta: virovitica@vacom.hr
Telefon: 033/726-620

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 13:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Požega

Ulica Matice hrvatske 2, 34000 Požega
E-pošta: pozega@vacom.hr
Telefon: 034/275-922

Radno vrijeme od 05.02. do 01.03.:
Pon-Pet: 08:00h – 16:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Đakovo

Ul. bana Josipa Jelačića 15, 31400 Đakovo
E-pošta: djakovo@vacom.hr
Telefon: 031/385-156

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Karlovac

Trg bana Petra Zrinskog 6, 47000 Karlovac
E-pošta: karlovac@vacom.hr
Telefon: 047/415-000

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00
Sub: 08:00h – 14:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Vacom Gospić

Trg Stjepana Radića 18, 53000 Gospić
E-pošta: gospic@vacom.hr
Telefon: 053/752-100

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h – 20:00h
Sub: 08:00h – 20:00h
Nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Spremi i podijeli košaricu
Vaša košarica će biti spremljena i dobit ćete poveznicu. Poveznicu možete koristiti za preuzimanje košarice ili je možete podijeliti s kim želite.
Natrag Spremi i podijeli košaricu
Vaša košarica će biti spremljena, zajedno sa nazivima i slikama proizvoda te ukupnim količinama. Zatim je pošaljite sebi ili prijatelju, s poveznicom za preuzimanje u bilo kojem trenutku.
E-mail s košaricom je uspješno poslan.